Aliuminio bokštelius, kaip ir visus kitus statybinius pastolius, nuomojame tik saugius, šiuolaikinius, aukštos kokybės, pagamintus vienoje moderniausiųjų pasaulyje šios paskirties specializuotoje „Altrex“ olandų gamykloje ir atitinkančius visus saugaus naudojimo kriterijus:

  • Tarptautinį standartą ISO 9001
  • ES mobilių aliuminio bokštelių saugumo reikalavimų standartą EN1004 ir EN1298.

MB „Tvirtas sukibimas“ nuomojamų statybinių aliuminio bokštelių gamintojas yra Olandijos įmonė „Altrex“, dirbanti daugiau nei 70 metų. Tai iškalbinga specializuotos patirties trukmė. Be savaime suprantamo aukštų saugumo ir patvarumo standartų „Altrex“ įmonė skiria ypatingą dėmesį savo gaminių ergonomikai, vartojimo patogumui.

Įvairaus aukščio estetiški aliuminio bokšteliai – tai lengvumas, mobilumas, saugumas, jų panaudojimo universalumas ir patogumas

Aliuminių bokštelių privalumai

Aliuminio bokšteliai dėl savo lengvumo, mobilumo, naudojimo patogumo ir kitų privalumų yra labai populiarūs ir paklausūs daugeliui darbų, atliekamų iki 14,2 m aukščio tiek pastatų išorėje, tiek viduje.

  • Aliumininių bokštelių konstrukcija yra tvirta, lengva ir kompaktiška. Nesumontuoti bokšteliai gali tilpti į lengvojo automobilio priekabą, tad patogu parsivežti ir pačiam užsakovui. Tačiau užsakovo pageidavimu galime atvežti ir mes.
  • Bokšteliai montuojami ant stabiliai fiksuojamų ratukų su stabdžiais, todėl šią lengvą, tvirtai sujungtų dalių pastolių konstrukciją patogu perstūminėti iš vienos vietos į kitą. Tai ypač palanku, prireikus dažnai keisti darbų vietą.
  • Aliuminio bokštelius išskirtinai lengva, operatyvu ir paprasta surinkti. Jų montavimui nereikia jokių įrankių, vamzdeliai su fiksatoriais sumaunami pagal schemą. Aliumininiai bokšteliai – tie pastoliai, kuriuos lengvai susirenka ir pats užsakovas. Priklausomai nuo aukščio, šios aiškios ir paprastos konstrukcijos montavimas gali užtrukti nuo 5 min.
  • Daugiafunkcinės paskirties aliuminio bokšteliai tinka ne tik įvairiems darbams pastatų išorėje, bet ir viduje. Dėl operatyvaus pristatymo ir greito konstrukcijos surinkimo šie bokšteliai puikiai tinka ne tik kapitaliniams statybos ar pastatų atnaujinimo (renovacijos) darbams, bet ir trumpalaikiam vienos dienos ar kelių valandų darbui. Pvz., sutvarkyti lietaus vamzdžius, įstiklinti balkonus ir pan.

Pastatų viduje šie bokšteliai pasitarnauja visiems lubų ir sienų remonto darbams, o ypač aukštų pastatų – saugus sprendimas valyti šviestuvus, kabinti užuolaidas ir pan.

Tvirti, patogūs ir saugūs lengvo aliuminio bokšteliai – nepamainomi privačių namų vidaus ir lauko darbams

Aliumininių bokštelių dydžiai, nuomos kaina

MB „Tvirtas sukibimas“ nuomojamų aliuminio bokštelių aukštis – iki 14,2 m, didžiausia apkrova – iki 360 kg.

Nuomos kaina priklauso nuo nuomojamų bokštelių dydžio ir trukmės. Nuomojant ilgesnį laiką, vienos dienos nuomos kaina yra žemesnė, nei nuomojant trumpesniam laikui. Bet kuriuo atveju šių kokybiškų bokštelių nuomos kaina yra simbolinė, palyginus su jų pačių kaina, todėl nuoma – racionalus sprendimas pavieniams, terminuotiems, o ypač – trumpalaikiams įvairių pastatų vidaus ir išorės darbams.

0,7 m pločio aliumininių bokštelių nuomos kaina* už 1 dieną Eur be PVM

Stovimas aukštis** 1 – 4 d. Savaitei Mėnesiui
2 m 7,00 6,00 5,00
4 m 12,00 10,00 8,00
6 m 15,00 12,50 10,00

 

1,4 m pločio aliumininių bokštelių nuomos kaina* už 1 dieną Eur be PVM

Stovimas aukštis** 1 – 4 d. Savaitei Mėnesiui
2 m 8,50 7,50 6,00
4 m 14,00 12,00 10,00
6 m 18,00 15,00 12,00

* Transporto paslaugos į kainas neįskaičiuotos.

** Aukštesnių nei 6 m aliuminio bokštelių kainos derinamos pagal susitarimą.

*** Sekmadieniai ir šventinės dienos neskaičiuojamos.

Aliumininius bokštelius nuomojame visoje Lietuvoje, tačiau pristatome tik Vilniuje, o iš kitų šalies vietų siūlome parsivežti pačiam užsakovui.

Bet kuriuo atveju aliuminio bokštelių nuomą galima suderinti tel. +370 616 962 90 arba el. p. [email protected] Išsiaiškinę poreikius, paruošiame visus dokumentus (suderintą sutartį, perdavimo aktus) ir pristatome Jūsų nurodytu adresu Vilniaus mieste kartu su pačiais bokšteliais. Atvykstančiųjų iš kitų Lietuvos vietų laukiame Vilniaus g. 21, 14200 Putiniškės, Vilniaus raj. kartu su parengtais dokumentais ir užsakytais bokšteliais.

Sklandžių Jums darbų su lengvais, mobiliais ir tvirtais „Tvirtas sukibimas“ aliuminio bokšteliais!