Fasadiniai pastoliai yra skirti įprastesniems pastatų išorės statybos darbams be sudėtingų konstrukcijų. Kaip sako pavadinimas, šie pastoliai skirti darbui su pastatų stogais ir fasadais: stogo dangos keitimui, stogo karkaso surinkimui, stogų ir sienų apšiltinimui, sienų armavimui, dažymui, keisti pastato išorės dekorą, įstiklinti arba iš esmės permontuoti balkonus, keisti langus.

Fasadinių pastolių nuoma visiškai tenkina poreikius tiek privačių namų savininkų, tiek statybų bendrovių įvairios paskirties privačių bei visuomeninių objektų statybos ir atnaujinimo (renovacijos) darbams.

Fasadinius pastolius nuomojame ištisus metus tiek privačių, tiek visuomeninės paskirties pastatų statybos bei atnaujinimo darbams
Fasadinius pastolius nuomojame ištisus metus tiek privačių, tiek visuomeninės paskirties pastatų statybos bei atnaujinimo darbams

Nuomojame aukštos kokybės plieninius cinkuotus L73 tipo fasadinius pastolius, gaminamus Vokietijoje ir Lenkijoje. L73 pastoliai yra patys populiariausi fasadiniai pastoliai visoje Europoje. Gamintojai turi visus Europoje reikalingus saugumo sertifikatus, o metalinėms detalėms suteikia ne mažiau kaip 2 (dviejų) metų garantiją, atitinkančią saugumo reikalavimus.

Pabrėžtina, kad L73 pastoliai yra suderinti su layher, altrad, MJ, delta73, alfix sistemomis.

Komercinės paskirties pastato atnaujinimas (renovacija) su fasadiniais pastoliais. Pastatas bus „apsiūtas” sandwich plokštėmis

Tai yra vieni iš lengviausių fasadinių pastolių, todėl nesudėtinga nei transportuoti, nei persinešti į kitą statybvietę, nei montuoti.

Fasadiniai pastoliai montuojami labai lengvai ir paprastai, nes yra vos kelios pagrindinės detalės. Todėl darbui su vieno–dviejų aukštų pastatais gali susimontuoti ir pats klientas pagal mūsų pateiktas montavimo instrukcijas, schemas ir brėžinius. Aukštesniems pastatams pastolių saugumo užtikrinimui siūlome montuoti patyrusius ir turinčius licencijas „Tvirtas sukibimas“ montavimo specialistus. Tuomet prisiimame visą atsakomybę už pastolių montavimo kokybę ir saugumą.

  • Fasadinių pastolių asortimentą papildome ir pačių pastolių dalį atnaujiname kiekvieną sezoną. Tad nuomojame tik geros būklės šiek tiek panaudotus pastolius, ir klientams netenka dirbti su pasenusia ar nusidėvėjusia pastolių įranga.
  • Galime išnuomoti ir pilnus pastolių komplektus, ir atskiras jų detales.
  • Visą reikalingą fasadinių pastolių įrangą gali parsivežti ir grąžinti pats užsakovas arba pristatome visoje Lietuvoje ir parsivežame iš visur mes. Mažus kiekius atvežti galime tą pačią dieną, didelius – per ilgesnį suderintą su klientu laiką.
  • Fasadiniai pastoliai yra visiškai suderinami su moduliniais pastoliais. Tai reikštų, kad tie patys konstrukcijos elementai gali būti naudojami tiek fasadinių, tiek modulinių pastolių įrengimui.
Fasadinius pastolius nuomojame neriboto aukščio ir neriboto pločio – koks namo sienų plotas, tiek m2 reikia ir pastolių

Fasadinių pastolių dydžiai, nuomos kaina

Pastolių aikštelių ilgiai: 3,07 m, 2,57 m, 2,07 m, 1,57 m, 1,09 m, 0,73 m, plotis 0,73 m

Aukštis: 2,00 m, 1,00 m, 0,66 m. Esame nuomoję ir montavę fasadinius pastolius 12-os aukštų daugiabučių namų atnaujinimo (renovacijos) darbams. Tačiau prireikus galime sumontuoti ir aukštesniems pastatams.

Maksimali apkrova 200 kg/m2

Nuomos kaina nuo 0,60 Eur/mėn. + 21 % PVM, priklausomai nuo:

  • sezono (žiemos metu pastolių nuomos kainos žemesnės);
  • komplektacijos;
  • nuomos termino (nuomojame įvairios trukmės terminams – ir trumpam ir ilgesniam laikui);
  • pastolių kiekio, priklausomai nuo objekto dydžio.

Pastoviems „Tvirtas sukibimas“ MB klientams visada taikome nuolaidas.

 

Nuomos užsakymą suderiname tel. +370 616 962 90 arba el. p. [email protected]

Visą reikalingą pastolių įrangą atvežame ir išsivežame patys. Iškraudami ir pasikraudami įrangą, suskaičiuojame kartu su Jumis ir pasirašome jau suderintą nuomos sutartį, perdavimo-priėmimo aktą bei kitus dokumentus. Todėl Jums niekur nereikia nei važiuoti, nei kuo nors rūpintis.

Jei pageidaujate pasiimti pastolius patys arba prieš nuomodami apžiūrėti juos sandėlyje – esate visada laukiami Vilniaus g. 21, 14200 Putiniškės, Vilniaus raj.

Kokybiškų Jums darbų su „Tvirtas sukibimas“ pastoliais!