MB „Tvirtas sukibimas“ įkūrėme ir pradėjome savo pastolių nuomos verslą 2014 m., jau turėdami reikiamą kompetenciją ir kelerių metų darbo su pastoliais patirtį. Šiandien (2021 m. gegužės mėn.) mūsų įmonės vadybininkai ir montuotojai turi sukaupę daugiau nei po 10 (dešimt) metų vertingos praktinės patirties visais mūsų įmonės nuomojamų ir parduodamų pastolių bei jų detalių klausimais: pristatymo, montavimo, demontavimo, konsultavimo.

Įmonės pavadinimas „Tvirtas sukibimas“ reiškia svarbiausią paslaugos kokybės akcentą ir esmę: tvirtai ir saugiai sumontuotus pačius pastolius ir taip pat tvirtai, patikimai ir saugiai juos pritvirtintus prie pastatų sienų. Įmonės vardą, kaip būtiniausią pačių pastolių savybę, padiktavo ilgametė mūsų specializacija, atsakingas požiūris į klientą ir meilė savo darbui.

Pastolių nuoma, prekyba ir visos susietos paslaugos

Teikiame visas su pastoliais susietas paslaugas – nuo pastolių ir jų atskirų dalių nuomos bei pardavimo iki konsultacijų, pristatymo, montavimo instrukcijų arba pastolių montavimo. Galite įsigyti pačius fasadinius bei modulinius pastolius ir viską, kas susiję su pastoliais: jų uždangalus, montavimo įrankius, mobilias tvoras statybų aikštelės aptvėrimui, universalius mobilius aliuminio bokštelius ir kita.

Išnuomotus bei įsigytus pastolius el. parduotuvėje pristatome ne tik visoje Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje bei Skandinavijos šalyse.

Nuomojame įvairias populiarias ir paklausias pastolių sistemas visais atvejais visiems statybos darbams ir visiems aukščiams – nuo privačių 1–3 aukštų namų statybos, atnaujinimo (renovacijos) bei kitų smulkių darbų iki keliolikos aukštų daugiabučių ir visuomeninės paskirties pastatų. Be pastolių neišsivers jokia statyba, jokie darbai, jokiame aukštyje.

Nuomojame ir prekiaujame tik aukščiausios kokybės, sertifikuota, tarptautinius saugumo standartus atitinkančia pastolių įranga, gaminama pasaulyje pripažintų įmonių. Dalį nuomojamų pastolių atnaujiname kas metus, tad pas mus nerasite nieko nusidėvėjusio ir netinkamo naudoti. Atskiras pastolių dalis ir montavimo įrankius galima įsigyti el. parduotuvėje https://tspastoliai.lt/parduotuve/

Teikiame visas paslaugas kartu ir kiekvieną atskirai. Pvz., galime pastolius tik atvežti, pervežti, išvežti; tik sumontuoti bei išmontuoti jūsų pačių turimus pastolius arba išsinuomotus kitoje įmonėje ir pan. (Nebūtinai visos pastolius nuomojančios įmonės teikia ir kitas su pastoliais susietas paslaugas).

Pastolių montavimo ir transporto paslaugos

Užsakovo pageidavimu, visus pastolius montuojame, prisiimdami visą atsakomybę už montavimo saugumą ir kokybę. Jeigu klientas apsisprendžia montuoti neaukštus pastolius pats, suteikiame visą reikalingą informaciją (schemas, brėžinius) ir dar pakonsultuojame.

Užsakovo pageidavimu, teikiame pastolių transportavimo paslaugas. Jums baigus darbą, mūsų darbininkai pastolius išmontuoja ir išsiveža, tad jums nereikia rūpintis nei specialiu transportu, nei išsikrovimu pastolius atvežus, nei pakrovimu, atvykus jų išvežti.

Pastolių nuomos ir susietų paslaugų operatyvumas

Aptarnaujame operatyviai, todėl mūsų įmonės klientams netenka laukti jokiose eilėse nei dėl pastolių užsakymo, nei dėl pristatymo, nei dėl konsultacijų. Teikti vienu metu pastolių nuomos bei kitas susietas paslaugas ne mažiau 100 (vienam šimtui) klientų ir derinti mūsų laiką prie kliento poreikių bei laiko leidžia MB „Tvirtas sukibimas“ esminės sąlygos:

  • Turimas gausus pastolių asortimentas ir jų kiekis
  • Nuosavas autoparkas su mūsų įmonės vairuotojais
  • Darbuotojų patirtis, kompetencija, sąžiningas darbas

Nuomos užsakymą suderiname tel. +370 616 962 90 arba el. p. [email protected]

Visą reikalingą pastolių įrangą atvežame ir išsivežame patys. Iškraudami ir pasikraudami įrangą, suskaičiuojame kartu su Jumis ir pasirašome jau suderintą nuomos sutartį, perdavimo-priėmimo aktą bei kitus dokumentus. Todėl Jums nereikia niekur nei važiuoti, nei rūpintis.

Jei pageidaujate pasiimti pastolius patys arba prieš nuomodami apžiūrėti juos sandėlyje – esate visada laukiami Vilniaus g. 21, 14200 Putiniškės, Vilniaus raj.

Kainos konkurencingos, pastoviems klientams taikome nuolaidas.

 

Puikių Jums rezultatų su „Tvirtas sukibimas“ pastoliais.