Statybinių pastolių montavimas ir demontavimas yra ypatingai aukštos atsakomybės darbai. Tad juos atlikti patikimai, kokybiškai ir saugiai gali tik turintys reikiamą kvalifikaciją specialistai. Statybinių pastolių montavimo ir demontavimo darbus reglamentuoja teisės aktai.

Statybinių pastolių montavimas prasideda nuo profesionaliai jiems paruošto pagrindo – tinkamai išlyginto, kieto, be nuolydžių grunto. Suprantama, nei jokio grunto, nei žemės paviršiaus savo nuožiūra nepasirinksime – pastolių vieta yra prie statomo objekto sienų. Todėl jų montavimui pagrindo tinkamumą – natūralų arba paruoštą – privalo įvertinti specialistas.

Virš montuojančiojo pastolius specialisto galvos dažniausiai aukščiau būna tik dangus, todėl neturintiems ir aukštalipių įgūdžių geriau nerizikuoti

Nuo sumontuotų pastolių stabilumo priklauso ne tik sklandi statybos darbų eiga, bet ir atliekančiųjų tuos darbus žmonių saugumas, sveikata, o neretai ir gyvybė. Neteisingai surinkti pastoliai ir saugos reikalavimų nepaisymas yra pagrindinės nelaimingų įvykių statybose priežastys.

Kas prisiima atsakomybę už „Tvirtas sukibimas“ sumontuotų pastolių saugumą?

Įmonė „Tvirtas sukibimas“ vienareikšmiškai prisiima visą atsakomybę už nuomojamų pastolių saugumą, jeigu montuoja mūsų įmonės specialistai. Užsakovo pageidavimu, montuojame ne tik mūsų pačių, bet ir kitų įmonių išnuomotus pastolius, ir taip pat prisiimame tokią pačią atsakomybę už jų montavimo darbus. Paminėtina, kad pastolius nuomojančios įmonės ne visos teikia jų montavimo paslaugas.

 

Užsakius pastolių montavimo paslaugą, į konkretų objektą atvyksta pastolių montavimo specialistai, turintys reikiamą kvalifikaciją ir patirtį. Detaliai apžiūrėję objektą, jie įvertina optimalias pastolių montavimo galimybes bei specifinius poreikius, su kuriais dažniausiai susiduria statybininkai darbo metu. Ilgametė pastolių montuotojų patirtis ir kompetencija leidžia numatyti kiekvieno objekto statybos darbų įvairius specifinius netikėtumus. Todėl pastolius montuojame taip, kad užtikrintų ne tik saugų, bet ir patogų statybininkų darbą.

Statybinių pastolių montavimas dideliame aukštyje, kuomet už nugaros – plati erdvė ir medžių viršūnės – yra kasdienis profesionalių montuotojų darbas, garantuojantis žmonių saugumą ir gyvybę
  • Visi montavimo ir demontavimo darbai vertinami konkurencingomis rinkos kainomis pagal objekto sudėtingumą:
   • privažiavimo prie objekto galimybes;
   • reljefo ties statomu objektu paviršių, ypač nelygumus;
   • objekto dydį, o ypač – aukštį.
  • Užsakius pastolių montavimą ir demontavimą, atliekame šiuos į kainą įskaičiuotus darbus:
   • Pateikiame – įrangos ir atliktų darbų perdavimo-priėmimo aktus, montavimo schemas ir brėžinius;
   • griežtai laikomės užsakytų darbų ir jų etapų terminų;
   • konsultuojame visais pastolių naudojimosi klausimais ir sprendžiame įvairius kitus nenumatytus klausimus, kilusius iš pastolių nuomos, montavimo ir demontavimo.
 • Užsakovo pageidavimu, įžeminime pastolius nuo žaibų iškrovų, pateikiame pastolių varžų matavimo ir įžeminimo protokolus.

 

Užsakius statybinių pastolių montavimo bei demontavimo darbus, nekyla jokių rūpesčių nei prieš darbų pradžią, nei juos pabaigus. Pridavus objektą, tereikia mums pranešti, o kvalifikuota „Tvirtas sukibimas“ darbuotojų komanda atvykusi išmontuoja ir išsiveža visą pastolių įrangą.

Ar užsakovas gali susimontuoti pastolius pats?

Jeigu statomo arba atnaujinamo privataus ar kelių aukštų pastato statybų darbų koordinatorius apsisprendžia sumontuoti pastolius savo jėgomis, mielai suteikiame visą reikalingą informaciją: apmokome, konsultuojame, parengiame visas Jums reikalingas pastolių surinkimo schemas ir instrukcijas.

Turint šią informaciją, pačiam užsakovui saugiai susimontuoti pastolius rekomenduojame ties vieno ar 2-jų (dviejų) aukštų pastatais. Tačiau daugiaaukščių pastatų pastolių montavimui reikalinga atitinkanti kvalifikaciją licencija ir patirtis.

Nuomos užsakymą suderiname tel. +370 616 962 90 arba el. p. [email protected]

Visą reikalingą pastolių įrangą atvežame ir išsivežame patys. Iškraudami ir pasikraudami įrangą, suskaičiuojame kartu su Jumis ir pasirašome jau suderintą nuomos sutartį, perdavimo-priėmimo aktą bei kitus dokumentus. Todėl Jums nereikia niekur nei važiuoti, nei rūpintis.

Jei pageidaujate pasiimti pastolius patys arba prieš nuomodami apžiūrėti juos sandėlyje – esate visada laukiami Vilniaus g. 21, 14200 Putiniškės, Vilniaus raj.

 

Saugių Jums darbų su „Tvirtas sukibimas“ pastoliais!