Moduliniai pastoliai yra neatsiejama bet kokių sudėtingų, išskirtinių, originalių ir įvairių ypatingos paskirties objektų (pagal STR klasifikaciją) statybos arba atnaujinimo darbų dalis. Dėl specifinio pritaikymo apvalių formų pastatams ir išskirtinės savo funkcijos – reguliuojamo kas 0,5 m aukščio ir todėl neatsiejamų nuo mūrijimo darbų – šie pastoliai dar vadinami žiediniais arba mūro statybiniais pastoliais.

Moduliniai pastoliai atveria fantastiškus neriboto aukščio ir saugaus darbo derinius

Modulinių pastolių universalus pritaikymas

Moduliniai pastoliai yra nepamainomi ten, kur nepakanka kitų pastolių, o ypač – fasadinių, su kuriais modulinius galima visiškai suderinti ir sukomplektuoti. Nes tie patys konstrukcijos elementai tinka tiek fasadinių, tiek modulinių pastolių surinkimui.

Moduliniai pastoliai naudojami vieni arba komplektuojami su fasadiniais, kai sudėtinga pasiekti reikiamą statomo arba atnaujinamo objekto vietą, pvz.,

  • tiltų, apvalių bokštų statybos darbams, kur tenka dirbti labai dideliame aukštyje ir lįsti į nišas;
  • didelių lauko scenų, tribūnų įrengimui;
  • privačių ir daugiabučių namų statybos bei modernizavimo (renovacijos) darbams su ypatingai sudėtingomis konstrukcijomis, aukštomis lubomis arba dideliame aukštyje esančiais pastato fasado elementais. Dėl savo reguliuojamo aukščio moduliniai pastoliai padeda užtikrinti komfortišką ir sklandų mūrininkų darbą.
Moduliniai pastoliai leidžia pasiekti įvairaus aukščio įvairios konfigūracijos objektų įvairias, kitiems pastoliams neįprastas vietas

Modulinių pastolių saugumas

Moduliniai pastoliai, atsižvelgus į jų paskirtį, gaminami ypatingai tvirti, patvarūs ir, suprantama, saugūs, jais labai patogu vaikščioti. Kaip ir visi kiti, taip ir šie moduliniai mūsų nuomojami pastoliai yra sertifikuoti ir atitinka visus saugumo reikalavimus.

Įmonė gamintoja yra įdiegusi pažangias gamybos technologijas, nuolat atnaujina ir tobulina savo gaminių asortimentą ir jų kokybę. Mes patys kasmet atnaujiname pastolių asortimentą ir patikriname jų būklę, todėl visada užtikriname ne tik modulinių, bet ir visų pastolių saugumą.

Nepaisant modulinių pastolių paskirties būtent sudėtingiems objektams, jų montavimas yra tik šiek tiek sudėtingesnis nei fasadinių pastolių; modulinių pastolių montavimui užtenka turėti plaktuką ir brėžinius. Todėl darbui su vieno–dviejų aukštų pastatais išnuomotus mūsų įmonės modulinius pastolius gali sumontuoti ir pats klientas pagal mūsų pateiktą reikiamą informaciją – montavimo schemas, instrukcijas ir konsultacijas.

Aukštesniems pastatams pastolių saugumo užtikrinimui siūlome montuoti patyrusius ir turinčius licencijas „Tvirtas sukibimas“ montavimo specialistus. Tuomet prisiimame visą atsakomybę už pastolių montavimo kokybę ir saugumą.

Modulinių pastolių nuoma ir kainos

Siūlome labai lanksčias modulinių pastolių nuomos sąlygas: galime išnuomoti ir pilną modulinių pastolių komplektaciją, ir atskiras jų detales įvairiems laikotarpiams – nuo 1 (vienos) dienos iki klientui reikalingo naudojimo trukmės. Kai kuriuos pastolius bei atskiras jų detales galima įsigyti ir el. parduotuvėje, tad pastoviai dirbančioms statybų įmonėms kai kuriais atvejais racionalu pastolius įsigyti.

Modulinių pastolių aikštelės ilgiai ir pločiai: 3,07 m; 2,57 m; 2,07 m; 1,57 m; 1,09 m; 0,73 m;

Vertikalių stovų aukštis: 3,00 m; 2,00 m; 1,0 m. Kas 0,5 m reguliuojamas aukštis, kaip neatsiejama darbo su mūriniais pastatais sąlyga, visada užtikrina galimybę mūryti sieną patogiame aukštyje kartu su reikiamu pastolių aukščiu. T. y. kylant mūrijamos sienos aukščiui, didinamas ir pastolių aukštis.

Nuomos kaina nuo 2 Eur už 1 m2. + PVM, priklausomai nuo:

  • sezono (žiemos metu pastolių nuomos kainos žemesnės);
  • objekto vietos ir privažiavimo sąlygų;
  • konstrukcijos elementų kiekio;
  • nuomos termino (nuomojant ilgesniam laikui, nuomos kaina už vieną dieną yra žemesnė);
  • pastolių kiekio, priklausomai nuo objekto dydžio – bendro sienų ploto m2;

Pastoviems „Tvirtas sukibimas“ MB klientams visada taikome nuolaidas.

 

Išsinuomoti modulinius pastolius labai paprasta. Nuomos užsakymą galima operatyviai suderinti ne tik atvykus į mūsų ofisą Vilniaus g. 21, 14200 Putiniškės, Vilniaus raj., bet ir tel. +370 616 962 90 arba el. p. [email protected] Iškraudami ir pasikraudami suskaičiuojame kartu su Jumis ir pasirašome suderintą nuomos sutartį, perdavimo-priėmimo aktą bei kitus dokumentus. Todėl Jums niekur nereikia važiuoti.

Jei pageidaujate pasiimti pastolius patys arba prieš nuomodami apžiūrėti juos sandėlyje – esate visada laukiami.

Kokybiškų Jums darbų su išskirtinės paskirties objektais ir „Tvirtas sukibimas“ moduliniais pastoliais.